Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem levé sluchátko hraje potichu

Dobrý den. Koupil jsem v Mironetu sluchátka Gx Gaming genius. Hrájí ale levé sluchátko hraje ale strašně potichu. Mám ale jenom bohůžel faktůru na mailu, krabici mám ale musím ji najít, tedy mám nárok na reklamaci, koupil jsem je asi před 4 měsíci. Děkuji.
Změna předmětu, původně: Sluchátka.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

A co ti brání uložit si fakturu třeba na flashku a nechat je v Mironetu ať si ji vytisknou. Pokud ti nedali se sluchátky fakturu na papíře tak jim ji předej podobným způsobem. V zásadě ani fakturu nepotřebuješ, podle zákona by stačilo i koupi doložit svědecky, ale pokud může fakturu dodat v elektronické podobě prodejce, musí taková faktura stačit i opačně.

Oni mají dokonce internet a reklamační řád.

Způsob předání reklamace

odnést zboží na pobočku Mironet (pobočky v Praze, Brně a Plzni)
odnést zboží na franšízu Mironet (pouze pokud jste v ní zboží zakoupili)
zaslat společně s popisem závady a fakturou prostřednictvím přepravní služby na naši centrálu
založit reklamaci ve službě Můj Mironet, která Vám vygeneruje štítek na balík, a odnést na výdejnu, se kterou spolupracujeme