Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook se po připojení nabíječky rapidně zpomalí

Čau
Před časem jsem si koupil notebook .
Nejdřív jsem byl celkem naštvanej že nejel podle mých představ, ale pak jsem ho zkusil odpojit z nabíječky a hry jeli krásně plynule
Lidi říkají že je to něco s nastavením napájení. ale já se v tom moc nevyznám..
NT: Lenovo G505s

Díky za rady.

Alebo najprv si tam nastav profil vyvazeny, a potom vlez do pdrobnych nastaveni toho planu, a tam si skontroluj ze mas CPU frekvenciu max. hranicu pre "AC" nastavenu na 100%

Potom si este skus hladat nejaky program lenovo power cosi, co tam urcite je predinstalene, a kontroluj si tam ci nemas navolene nezmysly.

1. Pravdepodobne mas zle nastavene napajanie/vykon. Takze musis ist do BIOSu a tam nastavyt ze ked pripojis bateriu tak aby islo na HIGH PERFORMANCE a potom chod do Windows/Ovladaci panel/Možnosti Napjanie a tam klikni na VYVAZENY VYKON.

2. Dalej musis potom aj na Grafickej karte nastavyt to iste aby pri pripojeny do siete isla na plny vykon...
----
Ak nerozumies nicomu co ti tu ja alebo kolegovia pisu, tak si zavolaj k sebe niekoho kdo vie toho viac ako ty ;-)