Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vylepšeni pc

Dobrý den,
chci se zeptat zda by šlo vylepšit muj pc a to mam konkretne namysli procesor a jestli by to melo vubec cenu.

Procesor: Core 2 duo 6400 2.13GHz ( přetaktován na 3,2 GHz)
:>: uj problém spočívá v tom , že bych chtěl streamovat hry starší hry př. CoD2 apod... a procesor je vytížen na 100% když to streamuji a tím padem mi padají fpska cca na 100.

Grafika: GeForce GTX 260²

Paměti RAM : Kingston HyperX 2GB

Zakladní deska: ASUS KOMANDO

Jen se ptám , jestli lze za nějakou cenu třeba ten procesor vyměnit , proste ě zajímá jestli to vůbec lze jestě nějak vylepšit .
Díky moc za rady

ano chápee dobře pc byl kupován v roce 2007 v te dobre jsem tam mel jeste Nvidia geforce 8800GTX kteráá me stála 18tisic do 2 odesla :D koupil jsme to 260. Pc byl fakt dělo , ale ted nezvladnu už ani streamovat hry tak mi prosim poradte , aby to bylo za rozunou cenu :)

Chladič nan ted v pc tento t bych ho mel tedy pak vyhodit jestli dobře chapu.
Ano vykon pc staci perfene na takoveto hry , mam problem je ns tim streamingem. Pokud bych takovou katu koupil tak pochypuji ze se m ito vejde do pc to nahradim svoji kartu touto ? :)

Achjo to se stejne vše točí jen kolem penez, kterých momentálně není dostatek :(
Mam jestě dota a neukamenujtem ě za to prosim sam tomu skoro nerozumim, našel jsme , e moje zakladní deska má 775 patici porocesoru a když jsme streamoval byl procesor vytíženej na 100% to je asi příčína proč klesaly fps ne ? Tak jsme si nasel procesory , ktere mají patici 775 a nasel jsme tento intel-xeon-x3220 slo by to ss ní lépe ustoupili by ty lagy zvladal by to uz ? :D

Pokud výkon grafické karty na Vaše hry stačí, tak v takovém případě bych sáhl po tomto upgrade
CPU http://www.czc.cz/amd-vishera-fx-8300/164627/produ kt
MBU http://www.czc.cz/asus-m5a97-evo-r2-0-amd-970/1120 15/produkt
RAM http://www.czc.cz/kingston-hyperx-pnp-8gb-2x4gb-16 00-ddr3_2/90708/produkt
Chladič na CPU http://www.czc.cz/silentiumpc-spartan-pro-he924/13 4477/produkt

Je to ale trochu nad limit, celková cena 8.855,-
Procesor je ale vhodný pro streamování při nastavení 720p@30fps

DObrý den jestě bych měl otázku , spíše mám problém , že na CZC , že se dané RAMky které jste mi doporucil neprodavají mohl byjste mi sem hodit nejakou tu obdobu ?

PS: kdybych měl k dispozici okolo tich 20tis. kč jak by asi ten pc měl vypadat. Mé požadavky znáte.

Děkuji mnohokrát.

Dobře chápu to.
Mam jestě jednu otázku a asi i poslední.

Za kolik by v dnesní době prodal tenhle muj starý počítač
Intel Core 2 6400 přetaktován na 3,2 GHZ
Grafická karta: Nvidia Geforce GTX 260²(216SP)
Paměti RAM : Kingston HyperX 2GB
Zakladní deska: ASUS KOMANDO
Zdroj: Seasonic ss 550ht
Pevný disk: Hitachi 320Gb
Chladič ZALMAN CNPS9500 LED
Case je Tsunami Dream kovová s průhlednou bočnicí
-mechanika LG
- televizní karta

Bych vyměnil akorát MB,CPU,RAM,GPU a ostatní nechal pak ti zbyde dost prachů na lepší nový komponenty ,jinak co jsem zmíníl na Aukru prodáš ca za 2500 + ,case bych si klidně nechal možná lepší než ta nová cos vybral a zdroj ti stačí taky ten co máš,chladič máš taky OK a lepší pokuď ti pasne na novej soc.