Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ram

Ahoj aktualne mam ramky DDR 2 dual kit 2*1GB. No a chci se zeptat koukal jsem po internetu ze bych koupil 2*2 do dualu.Jenze me prekvapila cena za jakou se i starsi prodavaji.Pak jsem nasel ramku o velikosti 4GB za hodne dobrou cenu dat ji do pc stou moji mel bych 5GB ram ale asi by to nejelo v dualu.Tak se ptam co je lepsi nechat tam to co je tam ted nebo zainvestovat do dualu 2*2 .. Nebo koupit tu 4Gb a dat ji tam stou 1GB abych mel celkem 5GB.?

dat ji tam stou 1GB abych mel celkem 5GB.?

debilita. rozdíl mezi 4g a 5gb nijak nepoznáš, jen můžeš očekávat problémy.

ramku o velikosti 4GB za hodne dobrou cenu

zkontroloval sis - není to ddr3? není to aukro? není to mrdka výrobce typu zeppelin?

pc s pouhými 2gb ram je dobrý leda na win xp. jestli má ten board 4 sloty ram, doplň 2x 1gb.