Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejdou mi přehrát filmy

Dobrý den,
při spuštění filmu mi jakýkoliv přehrávač (mám windows media player, power DVD a BS player)naskočí tabulka s hláškou že v programu došlo k chybě a je nutné ho ukončit. Jsou tam také tři tlačítka: ladění, odeslat zprávu o chybách a neodesílat.Nemáte tušení co udělat aby mi filmy šly spustit? Zajímavé je že se občas stane že film jede, ale převážnou většinu filmů nespustím.
Díky moc

Nejsou to stupidni dotazy ;-). Ano, myslim tvuj CodecPack, ktery (ktere) byva(ji) spis "sa*iraci" systemu, nez plnohodnotna reseni. 4CC je informace v navesti (hlavicce) videa, ktera urcuje, pro jaky kodek si ma do systemu "sahnout". Pri instalaci ffdshow ti program nabidne, jake asociace zvolit (DivX, XVid,...) a 4CC pro tyto extenze (typy) nastavi automaticky (nasledne je mozne vnutit 4CC rucne v konfiguraci, zadanim "libavcodec"). Vez, ze tento produkt ti nejen plne nahradi valnou vetsinu kodeku, ale po trosce nastavovani "vyprodukuje" lepsi obrazovou (i zvukovou) kvalitu, nez kodeky nativni...

Takže si to pro jistotu zrekapituluju ;-):
Současné kodeky odstraním přes "přidat a odebrat programy", že?
Ten stažený ffdshow (našla sem to na stahuj.cz, má to ikonku s dvěma bílýma FF a pod tím černě napsané DSHOW) tedy nainstaluju, jen pořád nevím jestli tam mám všechno jen odkliknout nebo je potřeba něco dalšího zaškrtnout případně zrušit.
Díky moc