Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mechanika nenačítá disky

Zdravím vás opět,
mám dotaz ohledně mechaniky notebooku. Mám dell XPS M1330. Dříve jsem mohla normálně vypalovat, dívat se na filmy na filmy z disků, některé hry šly také spustit. Každopádně to je teď minulostí. Vložím disk a vůbec se nenačte. Čím to může být způsobeno? :-|

No, až na druhý pokus. Myslím, že bych to i zvládla.
Jinak jsem zkoušela i koupené CD s kartáčkem přímo na čištění, každopádně jsem jej uvnitř nenechala moc dlouho, nelíbil se mi ani trochu hluk, který to vydávalo - je v pořádku, že u čištění to "chrčí"?