Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ventilátor se zapíná přerušovaně- NB Presario CQ50

Zdravím, mám problém s ventilátorem na notebooku Presario CQ50, kde se mě zapíná ventilátor přerušovaně asi po 6 vteřinách. Jen se roztočí a vypne. To vše v intervalech 6 vteřin. Notebook je vyčištěn, prach na výstupu není, papír u výdechu to hravě odfoukne a když posvítím svítilnou na motorek ventilátori, tak přes všechny průduchy- žebra je to světlo krásně vidět. Dával jsem poslení BIOS, ale to nepomohlo. Dal jsem v BIOSu Defaulní nastavení, také nic. Teplota se vyšplhá tak, že za chvíli vypne a pokud notebook podložím a chladím navíc jiným ventilátorem, tak udržím procesor na cca 60°C a disk na 48.
Prosím o radu, děkuji, pěkný večer

Myslím si že chlazení odešlo a že to není otázka sw/nastavení. Zkusil bych tam připojit jiný ventilátor z notebooku abych zjistil jestli je špatný a vypíná se ventilátor nebo odešlo řízení ventilátoru na desce. Jenže to asi každý nezvládne a doma náhradní ventilátor nejspíš taky nemáš.