Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB do jacku

Dobrý den, odešla mi zvukovka...
Neexistuje takový převod z jackových beden do usb portu?

Potřebuji to pustit přes usb...

Kdo pomůže?

Lubuntu máš jako hlavní systém, nebo jsi to na něm jen zkoušel? Předpokládal jsem, že jako 99,9% ostatních otázek i tahle pochází od uživatele windows (HW ani OS jsi nespecifikoval).
Pokud to nejede ani pod Windows, ani pod linuxem, tak ještě mrkni do BIOSu, zda není zvukovka jen zakázána.