Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Z Nokie mikrofon

Dobrý den,
vlastním nokii N8, a napadlo mě jí využít jako mikrofon k PC. Napadlo mě připojit výstup na sluchátka z mobilu, do vstupu pro mikrofon u PC. Jen teď nevím, jak z toho mobilu, dostat zvuk z mikrofonu, na výstup těch sluchátek. Chci se zeptat jestli někdo nemá nějaké nápady. Existuje bezplatná aplikace "mobile microphone", ale ta má asi 2 vteřiny zpoždění, což je trošku nepoužitelné.

Děkuji za každý nápad.

PS.: Pokud by vás napadlo i něco jiného než připojit mobil pomocí výstupu na sluchátka, tak budu za každou radu rád

Kvalitnější mikrofon za 50,- neseženu, a zrovna nokie N8 má hodně kvalitní mikrofon, tak jsem toho chtěl nějak využít.

Tu aplikaci nijak nastavit nejde, jen ji opravdu vymýšlel debil. Obří obrázek mikrofonu přes celej display, všude reklamy, a je to k tomu strašně potichu, asi proto aby to nedělalo zpětnou vazbu (bez zapojených sluchátek to hraje z repráčků.