Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD 2,5

Ahoj, mám notebook Lenovo G770. Zlobí mě HDD, zkoušel jsem i přeinstalovat, formátovat. Chtěl bych radu ohledně HDD, jaký by byl nejvhodnější co se týče parametrů. Jestli sata II, nebo sata III (pokud by tam šel, nebo už je sata II) Prostě HDD který by tam šel, nevyznám se v tom. Chtěl bych nějaký co je rychlí prostě a možnosti jaký tam půjde a jaký ne.

UBCD sa da dat tusim aj na USB a tam by mal byt tiez.

Co sa tyka noveho disku proste kup akykolvek, ktory ma stejnu vysku jak ten model hitachi (modelove cislo mas na nalepke). SATA2 alebo 3 je fuk. Otacky si vyber jake chces.

P.S> najprv skus tu utilitu od hitachi mohla by to este opravit ten disk.

Sice nevím jak přesně, ale zkusím tu utilitu na opravení. Nic méně, všiml jsem si, že v BIOSU v nastevní CONFIGURATION mám nastaveno takto:
Sata Controller Mode: Compatible (AHCI)
Graphic Device: Switchable Graphic (UMA Graphic)
PXE Boot to LAN: Enable
Power Beep: Enable
Intel Virtual Technology: Enable
Při nastavení jinak než toto, tak mi to hodí modrou obrazovku s hláškou o problému, že došlo k chybě. V závorce jsou psané další možnosti nastavené. Vím, že dříve jsem měl nastaveno u Sata Controller Mode: AHCI