Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC Zdroj

Dobrý den. Mám takový problém. Včera sem si koupil novy zdroj na PC, zapojeni proběhlo bez potíží, počítač běžel taktéž cely večer bez problémů. Dnes po zapnuti byl v provozu cca 2h, z čistá jasna vyhozene pojistky a od te doby PC nereaguje na zapnutí, jaky je prosím problém? Zdroj: Corsair VS550, děkuji za odpověď

Z pozdravem Chloupek Jiri

Tak sem si myslel,(i dle doporučení) ze zdroj za cca 1400 bude dostačující, ale asi ne. Mohl by mi tedy prosím někdo doporučit jiny. Netušil sem, ze takový zdroj nezvládne ani 6h činnosti, omlouvam se.

Násilí sem chtěl použít v tu chvíli, kdy mi zdroj ukázal prostředníček. Při zapojeni sem problém neměl. Tzn.že se Seasonicem je šance chodu vice než 6h předpokládám. A to sem mel před tím Euro Case 450W, dle mého názoru zdroj více méně na nic. Grafiku mám taky novou: NVidia GTX 770.