Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook Lenovo SSD disk čista instalace systému

Přeji pěkný den,mám tohle Lenovo:http://www.lenovoonline.cz/notebooky/lenovo-z50-70 -cerny/7107 a chtěl bych si do něj dát SSD Samsung 850 Pro 256GB a tudíž mě čeká čistá instalace systému a stáhl sem si tuhle instalačku cs_windows_8_1_x64_dvd_2707395.iso a mám obavy s aktivací jestli to půjde nebo ne
ta instalačka by měla jít nebo potřebuju nějakou jinou ?

Na povodnom disku si mal nejake recovery. To sa da zalohovat a nasledne pouzit na instalaciu Win na iny disk.

Instalacku tahaj original od MS, ma ju microsoft na webe, netahaj instalacky z nejakych torrentov alebo ulozto apod (zavirene s crackami). Neviem odkial si to stiahol len upozornujem.
Vseobecne original instalacka a tvoj kluc by mal ist aktivovat, ak to je OEM instalacka tak si to ten kluc vycita z ACPI samo, ak ne musis si vycitat kluc rucne pomocou RWEverything a opisat ho do Win.