Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC na hry

Zakladovku nevim, jestli podporuje vybrany procesor i ta tvoje vybrana, tak je to asi jedno. Podporu procesoru zjistis na webu vyrobce desky lehce sam (CPU support).

Jo, Zalman je hodne nekvalitni, zdroj od nich rozhodne ne, ja bych se vyhnul i skrini, ale na te neni moc co zkazit a k te vybrane jsou navic dobre recenze. Leda pokud zrovna Zalmanu dojde barva a natrou tu skrin vodovkama, tak ti z toho sleze barva ale to se da pri trose kutilstvi poresit doma. :-) Vazne Zalman je hruza, ja zazil od nich klavesnici, ktere kdyz si se dotknul, tak spinila prsty cernou barvou. :-D