Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nejlépe vyčistit pc?

Dobrej.Mám celkem problém.Počítač se spomaluje a přitom nic neinstaluji nového ani nic nedělám co by mohlo pc zasekávat.Poslední asi 3 týdny pozoruji že se třeba hry více zasekávají a před tím jeli na pohodu.Včera jsem normálně hrál vypnul sem pc.Před 2 hodinama sem zase zapl šel jsem hrát hru a je to snad ještě horší.Neví někdo co stim?Pc nijak nečistím kromě ccleaner ale nevím jestli to pomáha.Ještě asi jednou za 2 měsíce dám defragmentovat disk.

Pc nijak nečistím kromě ccleaner ale nevím jestli to pomáha.

Sam vidis ze nie.

jednou za 2 měsíce dám defragmentovat disk.

Ani to nema velky zmysel, ale to tiez vidis sam.

//
Mozes napriklad povypinat blbosti, ktore sa spustaju po starte alebo hladat spyware (napr. MBAM).

No, obcas defragmentace pomuze - napriklad jsem takhle zrychlil startovani pocitace asi na polovinu znamemu - pravda, ten Windows pouzival uz asi osm let a podle statistiky tam bylo nefragmentovanych souboru naproste minimum. Dalsi vyrazne zrychleni zpusobilo presunuti vetsiny ikonek (v poctu mnoha desitek) z plochy do podadresare. Ale ono to za tech osm let bylo asi poprve, kdy se vubec nekdo pokusil neco s tim pocitacem zlepsit/opravit a pritom aspon vzdalene mel potuchu co asi tak dela.

Klidně ti hodím screen.... bylo tady toho 3 prdelky ale když sem zaškrtl skrýt systémové tak tam byly jen 3 soubory od chromu.Nevím co tam mám deratizovat když tak ti sem napíšu co tam všechno je nechci se v tom moc hrabat nevím co je potřeba k chodu pc a co ne.

Edit: tady to je co tam můžu poslat pryč? Nevím co je systém a co ne WFd