Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizovat windows?

Abhijit,

prosimvas prave jsem doinstaloval original windows 7 a chci se zeptat jak to vidite s funkcnosti win bez toho abych je jednou aktualizoval. dik
ja totiz udelal pred tydnem preinstal win ale pri vypnuti ntb zacala aktualizace ktera nenacitala a znicil se ntb

Pokud tam máš SP1 a používáš to jako domácí uživatel, tak si nech aktualizace jenom oznamovat a instaluj jenom nutnosti.
Je stejně nesmysl nechávat stáhnout a nainstalovat všechny aktualizace najednou. Při těch GB není divu, že se to podělá.