Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OS - ovladače + 34 --> 64-bit

Dobrý den. Měl jsem nainstalovaný na ntb win7-64bit. Musel jsem si ho přeinstalovat na 32-bitový, ale chybí mi spousta ovladačů a nefunguje mi taky připojení k internetu. Co s tím mám dělat? Nemám s tím zkušenosti. Taky by mě zajímalo jak bych tam pak dostal 64-bitový Windows. Ntb mam koupený přes internet a nemám k tomu instalační DVD. Děkuju.

• Ajaj, tezko rict pritely, co jsi a kde jak formatoval, kdyby tam byl stale ten urcity odil BOOT windows 7, tak by mohl byt v BOOT MENU <ESC> pri startu pro MENU.

V horsim pripade, ti dam odkaz na ISO "Windows 7 Home", ale tyto NTB nemaji tusim CD key ze spodni casti tela.

• Udelas instalacni medium, kuprikaldu pres USB klic, nebo vypalis na DVD
• S instalaci postupujes pri stratu PC, stejne jak u toho zminovaneho UBUNTU
(podivej se pred formatovanim, jestli tam opravdu nemas ten odil RECOVERY etc. i kdyz to muzes videt i ted, ve sprave disku.... )

Pro to BOOTOvaci zarizeni pouzij : wudt.codeplex.com