Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kam se mi ztrácí kapacita z mého hardisku?

Mám dva disky: C: a D: ... na C: je 25GB a nainstalovaný Win, na D: 450GB a zde nahrávám vše ostatní.

Blbý je, že když hraju nějakou hru, tak se všechny savy ukládají defaultně na disk C:, takže disk C: je permanentně bez místa. Stejně jako se na disk C: ukládají i pravidelné zálohy, což je taktéž nepřijemné.

Co mě ale štve ze všeho nejvíc, že mi kapacitu disku C: ubírá i používání internetu, což chápu a pravidelně to projíždím CCleanerem, aby nastřádaná data v prohlížeči promazali ...

Ale dneska jsem si všiml zvláštního jevu. Na disku C: jsem měl po promazání ccleanerem volných posledních 300MB (ano, je to málo, vážně s tím bojuju), pak jsem pár hodin fungoval na internetu, přičemž z 300MB to kleslo až na nějakých 45MB, tak jsem to znovu promazal ccleanerem, ale k mému překvapení, i přesto, že jsem nic jiného za ten čas na disk C: nenahrával, tak už to nebylo 300MB, ale 220MB ....

A já přemýšlím, kam se ztratilo těch 80MB??? A děje se mi to pořád ... z těch 220MB se posléze stalo 150MB ... pak 120MB a já nechápu, kam to mizí .......

Poradíte?

A to preco mas na C oddiely nastavene iba 25 GB miesta pre Windows ?!! To aky genius ti toto poradil tak malo miesta mat pre Windows ?!
Pre Windows by si mal mat aspon 40 GB aby si aj do buducna trosku mal rezervy koly programom atd...
-----
Ak nemienis tu velikost miesta menit tak si povypinaj a vymaz si ZALOHU WINDOWS a vymaz si tie SAVE co ti robia hry.

25gb céčko stačí jen pro xp, ale ne u zapařených.
ukládání "záloh" na c: je idiotský nápad, stopni to.
pravidelné používání ccleaneru je něco jako pravidelná masturbace - dělá ti to dobře a je to k ničemu.

buď si zakaž automatické aktualizace a body obnovení, nebo se nediv ubývání místa.