Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolaps grafiky při furmarku

Zkoušel jsem furmark, ale asi po 3 minutách a teplotě 75°C mi prostě zkolabuje grafická karta, tzn. zčerná monitor, na kterém to běželo a obraz na druhém monitoru hapruje (skáče nahoru dolu).
Nepředznamenává to nějakou předčasnou smrt grafiky? Nerad bych, aby mi grafika za 5 a půl tisíce odešla po 2 letech. Dá se to reklamovat? Díky.

• 75°C je standart, v-ram/VRM ma jakou teplotu?
• CPU jsi také meril?

Moze jit o spatné <OC> te urcité grafické karty.
TiP~Zkus té grafické karte na zacatek o <50> stahnout Memory, Core/CLOCK z puvodni hodnoty.

75 Stupnov neni zas az tak vela pre graficku kartu. Ale skor vidim problem vtom ze mas DVA monitory a na tom jednom spustas Furmark ktory ti vytazi VGA na 100% tak sa nediv ze ti skolabuje a nestiha VGA na DVOCH MONITOROCH...
Jednoducho ti nestiha...
Mozno sa ti procesor prehrieva... skontroluj teploty tam