Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iPhone 5

Zdravim,

měl jsem už dlouho problémy s tímto telefon, že se mi při 30-10% vypínal a teď už se posledně vůbec nenabíjel a úplně se vypnul a nejde s ním nic.

Problém je v tom, že ho nemám zálohovaný, mám tam data příhlašený, maily, facebooky atd.

Záruka už jen u TMobilu a chci se zeptat, jestli mi do něj polezou? Nebo na ně mám tlačit, že si to nežádám a že chci rovnou novej telefon?

Myslím, že servisáky nebudou zajímat tvý data a záleží na jejich dobré vůli, zda ti je tam nechají, nebo telefon uvedou do továrního nastavení. Záleží také kde je vada, pokud v desce, vymění ti ji za novou a máš smůlu. Do reklamačního protokolu si nech připsat aby ti tam pokud možno data ponechali.