Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pouhá náhoda nebo vyřešení?

Ahoj.
Poslední měsíc jsem měl problém se svým notebookem.
Prvně mi přestaly fungovat 2x 2GB a fungovala jen 1x 2GB.
Před pár dny mi přestala fungovat i 1x 2GB a notebook fungoval jen s 256mb.
Měl jsem zato, že odešel chipset.
Nyní před půl hodinou jsem udělal takovou blbost pouze kvůli testu.
Můj notebook má RAM DDR2 a já použil do notebooku DDR1.
Na RAM DDR1 jsem vyřezal drážku tak, aby šla strčit do slotu DDR2, samozřejmě notebook nešel zapnout, tak jsem RAM vytáhl a notebook stále nešel zapnout.
Musel jsem vytáhnout baterku a odpojit od sítě.
Poté se notebook zapnul.
Zkusil jsem tam dát 1x 2GB a notebook kupodivu fungoval.
Zkusil jsem tam dát i druhou 2GB (2x 2GB) a notebook také fungoval.
No něvěřím tomu, jak se to mohlo stát, notebook s 2GB RAM nefungoval a najednou po tom, co jsem tam strčil DDR1 opět fungovat začal.
Je možné, že tím, že jsem tam strčil tu DDR1 a notebook nějak vyskratoval nebo co jsem to dočasně opravil, nebo se jedná o pouhou náhodu?
Podotýkám, že předtím jsem notebook zapínal snad 100x s 2GB RAM bez úspěchu a nyní funguje po každém zapnutí.
Díky.

Proboha, nic jsem nepsal o tom, že RAM fungovala, psal jsem, že jsem pouze vyřezal drážku a samozřejmě to nefungovalo..
Víte co, nechejte to, jsem rád, že to zatím funguje, lockněte to a raději tu nepište Vaše trapné příspěvky, díky.

Na RAM DDR1 jsem vyřezal drážku tak, aby šla strčit do slotu DDR2, samozřejmě notebook nešel zapnout, tak jsem RAM vytáhl a notebook stále nešel zapnout.
Musel jsem vytáhnout baterku a odpojit od sítě.
Poté se notebook zapnul.

Z tohoto sa da pochopit, ze si nb zapol s DDR1, takze nerozumiem, co sa certis. Pises podivny prispevok o vyrezavani drazky (co moze spravit len blbec) a potom sa divis, ze ludia reaguju ako reaguju.

No něvěřím tomu, jak se to mohlo stát, notebook s 2GB RAM nefungoval a najednou po tom, co jsem tam strčil DDR1 opět fungovat začal.

Uplne sa tam ponuka zaver, ze nb ti fungoval s ddr1, takze kto z nas dvocj je vacsi blbec hm?

Zkusil jsem tam dát 1x 2GB a notebook kupodivu fungoval.
Zkusil jsem tam dát i druhou 2GB (2x 2GB) a notebook také fungoval.
No něvěřím tomu, jak se to mohlo stát, notebook s 2GB RAM nefungoval a najednou po tom, co jsem tam strčil DDR1 opět fungovat začal.
Je možné, že tím, že jsem tam strčil tu DDR1 a notebook nějak vyskratoval nebo co jsem to dočasně opravil, nebo se jedná o pouhou náhodu?

Blbec ses jednoznacne ty. "Zapomnel" sis precist dalsi vetu. Nebo jsi ji vynechal schvalne? Z ni jasne vyplyva, ze notebook zacal fungovat, az kdyz DDR1 odstranil.

A co z dalsej vety vypliva? Pre mna nic nove len sa pytal, ci mu pomohol skrat. ALe to aka RAMka zostala v nb z toho jasne nie je. Pre mna stale z textu vypliva, ze tam nechal DDR1.
Blbec je jednoznacne uzivatel, pretoze vypilovat drazku na ramke nikoho ineho ani napadnut nemoze.
Btw, co robis vo volnom case ak nejaky mas, ked zrovna nelovis na poradni? V poslednej dobe tvoje "zasahy" teda nic moc.