Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Acer Aspire 5551G - problém se spouštěním

Zdravím, mám tento asi 5 let starý NB. Nikdy s ním nebyly problémy, až včera ráno po zapnutí nenajel obraz.
Navíc se nerozsvítila kontrolka HDD. Jinak ostatní kontrolky (napájení...) a ventilátor OK.
Tak jsem jej rozebral, vyčistil ventilátor, novou chladící pastu, složil a stejný problém. Nepomohlo vyndat baterii,
jiné RAM, bez HDD...po asi 20 spuštění se najednou rozjel a uplne normálně fungoval, dokud jsem jej nevypnul. Pak zase nešel najet, až po několikerém spuštění. Momentálně najel podruhé a dělám tovární obnovu systému. Funguje normálně, ale po vypnutí
asi zase nepůjde najet. Před D-SUB ani HDMI, když nešel najet obraz taky nefungoval.
Pravěpodobně někde nejaky studeny spoj?? Grafika nekostičkuje..Diky

No v tom případě bych já osobně postupoval tak že bych noťas rozebral a důkladně vyčistil. Tedy isopropylenem vyčistil vše co by se mi nepozdávalo na MB. Dále pak zkontroloval komponenty a MB samotnou, kontakty a konektory. Pokud bych nenašel závadu a měl vyčištěno tak bych to zase složil a otestoval. Pokud by to nejelo tak bych vzal velké kladivo a rozflákal ho na kousky a hodil do popeláku na elektro (před tím bych samozřejmě demontoval vše co by se mi ještě hodilo, tedy HDD, RAM a podobné). Samozřejmě bych z toho vyndal i zářivkové trubice z LCD a taky samotný LCD panel aby, až dostane moje druhá polovička zase amok, měla s čím rubnout o stůl a sledovat jak se na tom dělá pavučinka.

S tou chladící pastou to byl jen takový dodatek. Vím, že to na spouštění nemá vliv.
A kabely k displeji nevím, to by NB asi normálně najel a slyšel bych spouštění Windows,blikal by HDD...On se prostě třeba po tricatem spuštění normálně rozjede a funguje, dokud jej nevypnu. Zkusím zkontrolovat tu desku ještě