Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc za 30tisíc

1. FINANČNÍ LIMIT - 32 000kč

2. PŘEVÁŽNÉ VYUŽITÍ SESTAVY - herní aby rozjel nové gta V assassins atd bez lagů
3. OPERAČNÍ SYSTÉM - dodat se sestavou, vlastní

4. SESTAVÍTE SI PC SAMI? Nechám si ho sestavit v alze a otestovat proto bych byl rád kdyby jste vybrali produkty na sestavení pc z alzy :) děkuji a né z czc.cz

5. MONITOR 1680x1050 ale možná přejdu na full hd 1920

No, moc tomu nerozumím právě.. Nevím co je lepší. Každopádně bych se Vás chtěl zeptat ještě na skříň
Vešlo by se to do této například ? produkt
Prostě bych chtěl podsvícenou skříň nebo průhlednou, né jen černou krabici. Klidně bych si připlatil