Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Súbory len na čítanie

Zdravim vas. Neviete mi poradit, ci existuje nejaky program, ktory povoli len citanie suborov z daneho adresara /disku/, ale ich premiestnovanie, mazanie atd. nepovoli? Dakujem za rady

loading...

Axiom č. 1: Každá lama má dnes WinXP.
Axiom č. 2: z 99,9% jsou to XP "asi nějaká verze CZ", jak by řekl Ladik. Jsme v Česku.
Axiom č. 3: Pokud to nejsou ukradený WinXP Professional Corporate, tak jsou to WinXP Home OEM.
Doplněk č. 1: vzhledem k dnešnímu datu, je vysoce pravděpodobné, že bude aplikován SP2.
Doplněk č. 2: výjimka potvrzuje pravidlo (pokud to není 0x0000050 nebo jiná podobná)

pomocí těchto (myslím si že vcelku logických) pravidel usuzuji, že tazatel má WinXP Home CZ w/SP2 OEM, a tudíž je mu nějaký nastavování práv na hovno, protože to tam nenajde. Jedině přes cacls.exe, ale s tím asi nebude umět zacházet. Co na to křišťálová koule?

Windows ME má i mia, ale jen ve svým domácím videu..

Hlavně ta WinME neukazovat nezletilým, mohlo by to být kvalifikováno jako šíření pornografie a ohrožování mravní výchovy.

Snapshoty s Win98 jsou již na webu prodávána jako porno v sekci Extreme a Hardcore.

:-[ hanbim sa...to som vam mohol dat aj lahsiu hadanku...OS je Win XP Professional - dokonca legalny - pouzivam ho praci a ako statna institucia musime platit /doma si na tom nejako nezakladam/. System je NTFS. Kde konkretne sa pristupove prava nastavuju? Dakujem