Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak připojit telefon k WiFi?

Ahoj. Koupil jsem si telefon Sencor Element P401 Dual SIM, ale neumím/nejde se připojit na router (TP-Link 741 - na kterém mi jede kromě PC ještě noťas a TV). V nastavení telefonu v nabídce wifi zvolím svůj router, zadám heslo, zkouší se připojit, ale pak po chvíli je tam hláška: Problém s ověřením. Pročetl jsem návod, který je k tomu velmi strohý (viz. img), něco jsem našel na internetu - v podstatě totéž. Poradí někdo, v čem je problém (kromě IQ)? :-)

[21575-wifi-text-jpg]

Takže zkusil jsem to úplně bez zabezpečení - stejná hláška a nepřipojeno.
Zkusil jsem i podle mifa - změnit WPA2 na WPA - taky marně.

Přitom na nějakou cizí nezabezpečenou wifi se to připojí.

Možná to bude chtít změnit i volbu WPA Algorithms, ale to zkusím, až bude moje spát, protože předtím jsem jí sundal internet. :-)

Změnil jsem to z Auto na určitý kanál - beze změn.
"Problém s ověřením" - to je problém s čím vlastně?

Tak nakonec - popravdě nevím jak - se to podařilo funguje to.
Možná to mělo opožděnou reakci nebo co. Změnil jsem kanál a počet Maximum DHCP Users (nevím, jestli tohle byl důvod - předtím jsem tam měl 30).

Díky všem za ochotu pomoci.

Měl jsem podobný problém se svým Kindlem (snad i podobná hláška, to už si nepamatuju). Potíž byla, že se ta mrcha nedokázala smířit s kryptováním WPA2. Srazil jsem to na WPA a po problému (je ovšem potřeba v tomto případě znovunastavit každého klienta).