Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
ALZA.cz nový
kozakl 10.02.2015 04:48
kozakl
Tu raději ne, uřvanýho zmrda snad nikdo podporovat nebude :-D poslední
icepower32 10.02.2015 09:05
icepower32
Asi nic takového vyhraněného není. U nových sestav se dají sehnat komponenty s tříletou zárukou a pa… nový
MM_tank 10.02.2015 07:25
MM_tank

Asi nic takového vyhraněného není. U nových sestav se dají sehnat komponenty s tříletou zárukou a pak máš tři roky klid. A tuto verzi bych doporučil.

Pokud se pořád díváš na bazar tak si dejme takový příklad. Řekněme, že statisticky je pravděpodobnější, že za tři roky tam něco klekne /pokud už to porouchané není při koupi / typicky to bývá základovka, pevný disk nebo grafika. Cena jedné téchhle věci je v průměru řekněme 3000 za kus. A to si připočti k té bazarové ceně. Pokud koupíš a klekne jedna věc kolem té trojky si na nule, pokud kleknou dvě si v mínusu a pokud žádná jsi v plusu.

Nezdá se Ti že by něco z bazaru mělo za tři roky kleknout ? Pokud to kupuješ v bazaru a není to čórka nebo fungl nový počítač tak počítej že většina věcí tam bude mít cca dva roky a víc.Plus tři roky u tebe a máme pět let života.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru