Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oneplus One objednávka

Dobrý den,

dnes jsem šel na oficiální web OnePlus one a chtěl jsem si objednat mobil. Při vyplňování adresy ale nastal problém.
U CZ mi to ukazuje "Sorry, currently we cannot ship to this address." A to i u německého a rakouského skladu.. Jak to vyřešit?

Děkuji

:D Tak mě poradna opět nezklamala..
Třeba má někdo zkušenosti s podobným problémem.
Nikde jsem netvrdil, že jsem to nezkoušel vyřešit sám. Projížděl jsem web a psát jim kvůli tomuto nemá smysl. Prostě do té země nic neodešlou a basta.. Musí se to nějak obejít. Jdu ještě mrknout na mailboxde.cz.. Možná by to bylo řešení.

Třeba má někdo zkušenosti s podobným problémem.

lol, ake skusenosti? najlepsiu odpoved dostanes priamo od podpory vyrobcu. Teraz budes niekolko dni cakat, kym sa dakto ozve, ak sa vobec dakto ozve. Super :-)
Od vyrobcu mas odozvu garantovanu. V CZ/SK nieje vela ludi s tymto telefonom, takze necakaj zaplavu odpovedi.

Nikde jsem netvrdil, že jsem to nezkoušel vyřešit sám.

Ak si to nejako riesil, preco to sem nenapises, nech z teba nemusime tahat informacie jak z partizana pri vysluchu?

Projížděl jsem web a psát jim kvůli tomuto nemá smysl.

Ako vies? Skusal si? Pochybujem, lebo si to sem nenapisal. Kazdy vyrobca odpise zakaznikovi ktory ma zaujem o jeho produkty. Chcu ich predsa predat.

Prostě do té země nic neodešlou a basta

Ako vies? Opat, napisal si im a potvrdili ti, ze do CZ nic neposlu?

Seriozny obchodnik ma mat vyriesene dorucenie produktu k zakaznikovi co najjednoduchsie. Nie aby zakaznik mal hladat kadejake klucky, ako sa k produktu dostat. Vyrobca co na toto kasle nestoji za to, aby si tam nakupoval.

Nic neriesis, nenapises im, das sem znosku informacii, ktore si len myslis ze su pravdive, nic nemas overene...ale hlavne ze "poradna opat pomohla" :D
Automaticky im mas napisat a zariadit sa podla ich odpovedi. Ako vies ze ti telefon neposlu aj napriek tomu ze to ich web neumoznuje? Ako vies, ze to s tebou ich podpora nevyriesi?