Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při běžné práci na PC se mi zobrazí bílá obrazovka s pruhy

Zdravím ;-)

Potřeboval bych prosím poradit s mým PC.
Problém je, že při běžné práci na pc jako je: word, internet, sledování videa,... (zatím ani jednou při hraní hry). Mi z ničeho nic vyskočí na monitor bíle nebo šedé pozadí se svislými pruhy ale napozadí stále běží zvuk z videa nebo zapnuté písničky (Monitor jsem zkoušel i jiný a udělalo to i na něm).
Nelze vysledovat kdy se to děje, dle mého je to náhodně.

Ptám se tedy, jestli s tímto máte někdo zkušenosti, popřípadě čím by to mohlo být?

Moje sestava:
procesor: Intel Core i5-4460
zákl. deska: MSI B85-G41 PC MAte - Intel B85
zdroj: Seasonic Energy Knight SS -500W
GK: MSI R9 270X Gaming 2G
paměti: Kingston HyperX PnP 2x4GB 1600 DDR3
monitor: LG 23MP65 IPS LED

Díky za pomoc

podle mě je to problém grafiky, dost často dochází k poblikávání nebo jiným nekalostem při změně frekvence. Zkus pomocí CCC nastavit ručně frekvenci RAM na maximum (aby se nepodtaktovávala), což dělá právě problémy při zobrazování akcelerovaného obsahu na webu, kdy se rychle za sebou střídají frekvence 150-400MHz.

To bych mohl vyzkoušet, jen teda... mohl bych tě poprosit, kde přesně se to nastavuje? (zkoušel jsem google, ale nemůžu to stejně najít)
Já v CCC našel AMD OverDrive a tam něco takového je, ale když tam změním hodnotu, tak si nejsem jistý jestli je to ono.
Ještě mě napadá, že v PC mám MSI GamingApp, která má tři médy, OC mode / Gaming/ silent ...možná by to mohlo způsobovat to jak píšeš, že to podtaktovává.