Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Obchod v PHP

Chtěl bych si zprovoznit nějaký obchůdeček na stránkách. Líbí se mi osCommerce a Zen-Card, ale hostuji na pipni, kde je register_global of, takže se mi ani jeden z nich nepodařilo vůbec nainstalovat.
Sosal jsem rozumy z fóra na pípni
read.php
ale stejně jsem tam nic nevyšpekuloval. Také jsem zkoučel tento patch:
contributions,2 097
ale ani tak se mi to nepodařilo rozchodit.
Přitom právě na WebuZdarma, kde mám demo to chodí, jako z praku.
Nemáte někdo tip na něco, co na pipni chodí? nechci nic velkého, ale jen na pár položek, dejme tomu 30 a tři-čtyři kategorie (zatím). QuickCard mi tam také nechodí.
Dík

osCommerce i Zen-Card jsou profi řešení. Strávíš spoustu času konfigurací. Pokud to máš pro nějaký malý obchůdek s pár desítek položkama, zkus Quick.Cart. Dokonce nepoužívá ani databázi...

Jo aha, teď jsem to dočetl do konce, že ti Quick.Cart nechodí.

Mě se právě asi nejvíc líbí ten osCommerce. Ten kdyby začal chodit nějakým jednoduchým zásahem, tak to nemá chybu. Je to udělané od borců, co tomu rozumí a jak píšeš profi. V tom případě ale nechápu, proč to není uděláno na register_global of...
Koukal jsem se i jinde, na články, jenže na intervalu to zase nedopsal
http://interval.cz/clanky/internetovy-obchod-v-php- 1/
na webguru jsem ho ještě nezkoušel
view.php
Nejdříve nešlo pípni, abych zkusil to Igorovo, pak byl zase výpadek u nás... To jsou trampoty a navíc doma ani slza piva. :-(