Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezdrátová sluchátka pro přítele

Ahoj, chci příteli pořídit bezdrátová bluetooth sluchátka, bohužel nevím jak se taková "věc" kupuje. Používal by je při poslouchání hudby z mobilu a třeba i při hraní her na PS nebo při koukání na televizi. Na co mám hlavně koukat, když je budu vybírat? Případně pokud byste byl někdo tak hodný a rovnou mi poradil nějaká konkrétní? Bylo by dobré vejít se do 2000. :)

gůgl si všimne, page rank má poradna číslo jen 4 na to jak robot se stránkou zachází, není nic hroznějšího, než narazit při hledání sám na sebe.
-----
tak vyzkoušíme si, co bych já vybral:

- chci to bodnout standardním jackem kamkoliv (způsob přenosu mě nezajímá)
- nechci rušit okolí
-edit// způsob užití taky- jestli bagráky, nebo špendlíky
- nemám absolutní sluch- tak obstojné přehrávání
- cena
- "žravost" na baterkách