Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AMD Athlon 64 x2 5000 a MSI MS 7367 Taktování

Dobrý den,
Mám tento procesor na základním taktu 2,59 Ghz má kolem 31 stupňů v normálu a 48 stupňů v zátěži. Chladič je obyčejný ale chladí dobře takže se ptám je možné nějak tento procesor nataktovat ? v Biosu to není možná pomůže bios update ? os mám windows 8.1 64 bit. Chtěl bych ho dostat tak na 2,9-3,0 Ghz

MSI má v tom značení desek bordel ale pokud je MS 7367 = K9AGM3 tak je to levná deska a jak sem prolétl bios podle manuálu tak taktování ani neumožňuje. Navíc tyhle cpu šli málokdy o víc jak deset procent. Zapomeň na to. Na taktování sis měl koupit intel.