Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skype nenajde kameru

Zdravím. Na svém notebooku Acer Aspire 3692WLMi jsem přešel z Windows XP na Windows 7 Ultimate x86 a Skype nenajde zabudovanou webkameru, snažil jsem se najít ovladače, ale na oficiálních stránkách nejsou pro daný model, pro 3690 tam jsou, ale to nepomohlo. Našel jsem staré FTP tady driver - ovšem taky nic. Co dál?

Kolega se na něco slušně zeptal, místo odpovědi mu zase, jak je tady zvykem, všichni nadáváte. Co vám udělal? Co je vám do toho, kde Widle vzal? Jste snad BSA? Už je to tady stojí fakt za kulový. Fuj.

Bohužel, v tomto neumím tazateli odpovědět, Win 7 jsem nikdy neměl a naštěstí mít nebudu. Napadá mě jedině: Acer obvykle mívá program na práci s kamerou, ten jí také nenajde?

Tak si to shrňme:

- považuješ za "nadávku", když někdo označí tvůj 10 let starý křáp za sračku

- to ti ovšem nebrání v nesmyslném instalování ukradených Windows 7, jejichž cena je minimálně dvojnásobná proti ceně tvého skvělého HW (za předpokladu, že se jedná o krabicovku dokonce pětinásobná)

- vědomě a cíleně jsi zalhal o legalitě Windows - to jistě za urážku nepovažuješ, já však ano, a daleko horší.

Mimochodem, napsal jsem ti níže, co máš dělat, neobtěžoval ses odpovědět, tak tu (opětovně) nelži že "máš jen nadávky."

A okrem toho co uz pisal touchwood ak to system zdetekoval ako kamera, tak by to predsa malo fungovat. Je mozne ze je nutne to zapnut kombinaciou Fn+neco, o tom ale ovladac kamery nema ani ponatia, to je vec ACPI pripadne nejakych utilit od vyrobcu. A samozrejme to Fn+neco potom musi clovek aj zmacknut

Ak by sa Winu aj náhodou podarilo nainštalovať taký starý zázrak, na 90% by bol obraz hore nohami. FN+ mu nepomôže, lebo nenájde ovládanie Fn kláves. Neviem či stojí za to celý deň hladať ovládač na tak mizernú kameru, na ktorej obraz seká aj na pomalšom systéme. Rozchádzať to celé vo w7 je len strata času. (Ktosi spustil w95 na hodinkách, tak prečo nie :beer:) Ale ako tu bolo spomenuté vyššie, hľadať podľa hardwérového ID cez google.