Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenaběhne systém

Ahoj mám dotaz. zapnul jsem Antivirák ten se potřeboval restartovat a po restartu zůstala jen bedna hučet.Nenaskočil ani Monitor musel sem bednu ručně úplně vypnout. A teď po každém zapnutí jen hučí a nic nedělá. Má někdo ponětí co odešlo ?

Ty tahni zistovat ze v com mas problem. To sa neda zistit na dialku telepaticky.
P.S. a neexistuje ziaden logicky dovod ani na to "podezreni" o ktorom si pisal, ptz zatial nemas ziadne vysledky akychkolvek pokusov, len konstatovanie "PC nejede" a z toho mne neznamoulogikou vyvodzujes nejake podezreni.