Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Divné bzučení sluchátek i reproduktorů

Ahoj, mám problém. Asi před půl hodinou po dokoukání videa mi začaly repráky i sluchátka divně bzučet, jako z nějakého hororu. Dočetl jsem se, že mám trochu na repráky přitlačit prstem jestli se bzučení stíší a stíšilo, ale dál jsem to už nechápal.. Bzučí, i když dám konektory ze sluchátek i repráku do zvukovky i konektoru MB. PC jsem zkoušel i zrestartovat, ale nepomohlo. Prostě z ničeho nic začaly bzučet.
Doufám, že někdo bude vědět.
Díky

Tak je asi v riti zvukovka. Strc repraky do zakladovky. Bzuci?

Over si v nastaveniach zvukovky (alebo ovl.panely-zvuky) ze nemas aktivovany nejaky mikrofonny vstup a u neho "naslouchat", apod. Aj u prehravacich zariadeni - repro - vlastnosti je jedna karta so vstupmi a tam pozakazuj vsetko okrem wave.

Když dám do základovky, tak nic nebzučí. Teď jsem si nějak pohrál v nastaveních zvuku, něco vypnul, něco povolil a přestalo to bzučet, když je to ve zvukovce. Absolutně nechápu, počítač měl asi zase takovou svojí "chvilku". Prozatím moc děkuju. Doufám, že to zase nezačne.. :-)