Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Základní programy kontrolující chod PC

Zdravím,

Chtěl bych poprosit všechny, kteří si udělají chvilku, aby vyjádřili názor a doporučili mi nějaké programy.

Tím myslím programy, které kontrolují chod PC a neměly by chybět žádnému hráči, aby PC mohl dobře kontrolovat. Například FRAPS, nějaký program kontrolujícíc teploty procesoru a tak podobně. =)

V příštích dnech si složím svůj první PC (doteď jsem hrával na ntb) a tak se začínám zajímat. Jakákoli rada dobrá.

Díkydík

Například FRAPS, nějaký program kontrolujícíc teploty procesoru a tak podobně. =)

len zpomaľujú chod PC... PC sa zloží, otestuje a funguje...
Zle navrhnutý PC treba optimalizovať (chápem), ale tomu sa dá vyhnúť nákupom správnych komponentov pre vyváženú zostavu.