Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba čtení disku

Dobrý den,
instaloval jsem Windows XP na svůj PC č.1. Všechno v pořádku doinstaloval jsem aktualizace a tak dále... HDD jsem ovšem chtěl do PC č.2 , takže jsem ho předělal. Při zapnutí počítače mi naběhl monitor s obrázkem "firmy" základní desky, poté se objevilo: "Chyba čtení disku. Restartujte stisknutím kláves Ctrl+Alt+Del." Prosím poraďte.

PS: Pokud ho dám zpátky do PC č.1, tak jde stále v pořádku. Zkontroloval jsem kabely -> funkční, zapojil jsem jiný HDD a fungoval.

Předem děkuji za odpověď (pokud nějaká bude)... :)

Takhle to sice nelze, ale chyba cteni disku by to pisat nemalo. Mas tam asi nejaky divny problem s kablom/konektorom alebo boardom. Skusal si rozne konektory dosky a rozne kable? Co to je presne za disk? Ak je PATA tak musis mat 80zil kabel a spravnou stranou v doske.

P.S: treba ale skusit spustit instalacku na tom PC kde to chces pouzivat (mechanika sa da predsa na hodinu napojit nejaka funkcna z ineho PC), a v instalatore zrusit oddiely a vytvorit nanovo