Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Starý počítač

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat zda jde někde koupit ( klidně i aukční servery) procesor ale hlavně paměť (teoreticky i vyssi kdyz bude kompaibilni) pro nasledujici sestavu.

základní deska- via p4pa-ul via p4x2662 audio
procesor -intel p4 ,0ghz 478 pin box512
pamět- samsung ddr 256mb pc266
skřín-atx miditowery29k-3 silv bk+sl
Dik za info

Paměti DDR koupíš i v Alze. Ovšem za cenu, která několikanásobně převýší hodnotu toho zbytku. Ale nejdřív si najdi manuál k desce, některé chipsety (a na potvoru především VIA) nepodporovaly double sided DDR, tak ať nevyhodíš zbytečně fůru peněz. Procesorů je všude hafo, jen se podívat. Nabízejí je od cca 100,-Kč (to je nějaký český bazar) až po cca 19$ na eBay... A zase platí to co u paměti, najdi si, který procesor do desky půjde i když tady by finanční ztráta nebyla tak drsná.