Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 7000 Kč

Dobrý den,

Sháním notebook, převážně na práci + multimédia do 7000 Kč a prosím o nějaké doporučení.

Děkuji
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Asi te uplne nepotesim, ale do 7.000,- se nic seriozniho doporucit neda. Pocitej tak s dvojnasobnou castkou, pokud chces neco trochu rozumnyho. Jestli trvas na cene, tak si hod korunou a neco kup, v tak nizky cenovy relaci to sidi vsichni vyrobci stejne, ono to ani jinak nejde, chteji-li se dostat na tak extremne nizkou cenu.