Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli má smysl koupit do mé PC sestavy lepší grafickou kartu na hraní her, popř. jakou aby ji nebrzdil procesor?
ZK - Asus P8Z68-V LX
CPU - i5 2500K 3,3(turbo 3,7)
GPU - MSI 560 GTX Ti
RAM - 16 GB
HDD - 1 TB
Z - Seasonic 500W SS500ET Bronze
Je ten procesor dobrý? Jakou GPU aby to utáhl zdroj. Kolik si může tato sestava vzít z 500W zdroje?

Kupuješ g.kartu kvůli sběrnici nebo pro výkon?
Výkon si zajisté najdeš sám a pokud ho považuješ za nedostatečný o proti historické 560, tak si pořiď jiný zdroj třeba Season G 550W a g.kartu pokud nV tak klidně nV 980 nebo AMD R9 290x (jinak na cestě jsou AMD R9 300)