Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem procesor

zdravim, mam tuto zakladnu dosku Gigabyte F2A75M-D3H s podporou AMD FM2 A-series a chcel by som sa spytat, aky najlepsi procesor by ste mi odporucili tam dat???a ci by som tam mohol mat napr. tento AMD FX-Series X6 FX-6300??? vopred dakujem za radu

no teraz mam procesor AMD A10 5800k 4 jadro, 8GB ram a grafiku Sapphire R9 290 4GB.. a jeden typek mi povedal, ze ku takej grafike by sa zisiel lepsi procesor, lebo niekedy, ked hram Battlefield 4 multiplayer, tak mi to obcas seka (pritom ping mavam, tak 40-50) no a ze to moze byt tym procesorom, tak neviem