Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejlepší chladič pro R9 280x ARCTIC Accelero Xtreme IV 280(X)

Zdravím,

Je tu někdo kdo má s tímto ARCTIC Accelero Xtreme IV 280(X) nebo podobným chladičem zkušenosti?
Potřebuji nejlépe (3 ventilátory)
Karta bude: Sapphire Radeon R9 280X Vapor-X 11221-02-40G
Jaký je Váš názor ?

Zde někdo psal stejnou recenzi přitom má stejnou desku,a grafiku co já :-D
http://chlazeni.heureka.cz/arctic-cooling-accelero -xtreme-iv-280-x/
Já si myslím že za 1 600,-Kč je to dobrý kup :)

sambilionk

No já budu mít tu grafiku R9 280X cca za 4,5k s roční zárukou :-)
Jinak co jsi uvedl,sice to jsou kvalitní grafiky,ale cca za 9k. to si chvilku počkám a budou startovat grafiky za tuhle cenu Radeon R9 290X
Tenhle zdroj Seasonic SS-500ET F3 (tak maximálně utáhne tu R9 280x)Když budou peníze tak rovnou koupím silnější zdroj 620W a k tomu tu R9 290X :-)

Ten chladič se pak asi dá použít i na tu R9 290X :-)

Já si počkám na r9 300 serie. Pokud budou jen do 380x preznačené tak asi nic, ale r9 390x by mohla být brutální. Až 20% navíc nad gtx 980, ale to je jenom odhad. I kdyby žrala třeba 400w tak se vyplatí. Ale otázka je jaká bude cena, bojím se, že bude asi jako gtx 980 což už bude trošku zbytečné.

peter150
Jo souhlas,AMD Radeon R9 390X taky jsem zvědav na cenu,spotřeba mě je u ...... nehraješ 20hodin denně :-D A se sazbou 3,9Kč/KW denní a 1,9Kč/KW noční to moc rozpočet nezruinuje (těch pár stovek měsíčně navíc ani ne...)Věřím že i v současné době grafiky mají šetřící funkce (třeba lítání po internetu,nebo plocha windows apod...)spíš ta cena,zda-li bude stejná jako GTX 980 tak na ní vč. mě bude mít málokdo :/

sambilionk

Jistě máš pravdu,ale myslím že tento bude lepší jak ten seriový (nižší příkon/nižší otáčky/nízký hluk/vyšší účinost chlazení když tam jsou 3 ventilátory)
No rozmyslím si to,ten seriový bych klidně za pár stovek někde prodal,zbyl mě zde ještě nový chladič ještě z AMD Vishera FX-8370E (co je dodáván s procesorem)
Zas 1 600,-kč není zas tak moc,kdyby se dal sehnat levněji... tak prodat se taky asi dá,kdybych přešel na tu R9 290X TRI-X

Seasonic SS-500ET F3 no zda-li by to utáhl,tak bych ji třeba v létě koupil tu R9 290X,a zas prodal tu R9 280X mezi tím bych změřil spotřebu sestavy abych neupálil ten zdroj... i když stál 1240,-Kč :-D