Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém u grafické karty

Dobrý den. Před nedávnem jsem si koupil novou grafickou kartu(Evga Geforce GTX 970), kterou vyměňuji za starší(Gigabyte GeForce GTX 285). Při spuštění počítače se starou kartou vše jde v pořádku, avšak při spuštění s novou se počítač zapne a po obrazovce s "Loading operation system...." mi obrazovka nadobro zčerná a nespustí se, přičemž následně mi to vyhodí BSOD. Vše je zapojeno správně podle návodu. Potřeboval bych pomoci, v čem je nejspíše chyba.
Parametry PC:

Procesor: Intel core i5:http://ark.intel.com/products/43550/Intel-Core-i5- 660-Processor-4M-Cache-3_33-GHz
MotherBoard: http://www.gigabyte.cz/products/page/mb/ga-p55a-ud 3_10
Grafická karta: Gigabyte GeForce GTX 285(Stará)
Zdroj: 80 PLUS Bronze/Total Power 800W
Paměti: 8GB(4x2GB)
OS: Windows 7 64bit

Ovladače u staré grafické karty jsem odstranil a poté vložil novou kartu. Stále to nešlo. Přičemž, při spuštění PC se na Grafice roztočili větráky a poté se zastavili. Jestli nemůže být chyba například i v Grafické kartě.