Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade Windows - Co s pevnými disky?

Zdravím,

v dohledné době bych rád přešel z Win 7 na Win 8. V notebooku mám dva pevné disky (C: především na software, D: na data). Mou otázkou je, zda se při přechodu na Windows 8 naformátuje D:, když budu instalovat OS na C:. Existuje jednoduše nějaká možnost, jak instalaci zakázat, aby se hrabala v D: nebo jí ostatní disky nezajímají defaultně? Mám na D: asi 450 GB dat a opravdu nevím, kam to jinak zálohovat.

Díky

Tak samozřejmě důležitá data zálohovaná mám, teď mi šlo spíše o pohodlnost, tedy zda se můžu vyhnout nějakému zbytečnému kopírování 300 GB hudby, fotek mimo a následnému vracení do notebooku.

Jinak díky. Vlákno můžeme uzavřít.