Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem herni deskopt do 17000kc

Pekny vecer vsem. Rozhodl jsem se prejit z herni konzole na stolni pocitac a moc dobre vim, ze jiz slozene sestavy v obchodech jsou zbytecne predrazene. Ale sam si nejsem schpny cokoliv slozit takze bych se chtel s prosikem obratit na zdejsi radce. Nejake jiz vytvorene navrhy jsem si uz obhledl, ale byl bych rad kdyby mi nekdo poskladal pc primo zde, precijenom doba a komponenty jdou hodne do predu.
Sestava by mela slouzit jak uz uvadim v nadpisu prevazne jako herni stroj.
cenove maximum je 17-18k vim ze na herni stroj je to dost malo, ale vic si jako student nemuzu dovolit.
byl bych rad, kdyby byl k sestave i os, ale nutnost to neni, kdyztak jej dokoupim.
jako monitor bych docasne asi vyuzil mensi tv a pozdeji bych si nasetril na normalni monitor.

Predem vsem moc dekuji a preji pekny zbytek dne

no pryplatit 1000 kc za tu r9 se asi vyplati, takze bych to bral, mohl by jste mi slozit tu samou sestavu s tou grafikou ? a bude vse fungovat i s tou r9 ? Nerad bych aby mi prisel nefunkcni pc.
A chci se zeptat jaky windows by jste mi do toho pc doporucil a jeste posledni otazka zda budu muset po slozeni od czc jeste neco instalovat, dost casto tady ctu o instalaci ovladacu, a ja vubec nevim o co se jedna.