Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Větrák naplno

Ahoj, amatér prosí o radu. Stále mi běží ventilátor naplno, i když na něm ni nedělám. Nic nemám otevřené a stále běží. Když se podívám na využití procesoru, tak 50 procent je u "vcssystemtray". Zadám ukončit a ventilátor přestane. Mám Sony Vaio. Děkuji moc za radu

Ano, podobný bordel je prakticky ve všech noteboocích s předinstalovanými windows obohacaenýámi o výtvor výrobce. Třeba u lenovo je taky jeden proces, který běží na 1OO% vlákna.

PS: je trochu nebezpečné podle pouhého názvu binárky určovat, o jaký jde software.

Urcite bude mat v nazve "care" :) Proste stara sa, usilovne, na full power :)
Oni tieto veci samozrejme nemaju zrat CPU, ale v urcitych situaciach kedze su asi naprogramovane dementnami jak dnes vsetko, tak blbnu. Ja take veci vykopavam z NTB okamzite po kupe (momentalne Acer, ten mal tiez takych sraciek nainstalenych asi 4, pricom tretia padla uplne do excepsny ked som odinstalil nejaku inu acer docs aplication nezmysel, ktora ale s tou Care nemala nic spolocne :)