Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jak vypnout integrovanou grafiku?

Ahoj , poradite mi prosim jak mam vypnout integrovanou grafiku? Neustale chytam blue screen pri instalaci ovladacu grafiky nvidia ... Nevim co s tim a kdyz odinstaluju ovladac grafiky intel hd , tak se po restartu nainstaluje zase sam ... A pokud chci updatnou ovladace grafiky , tak vsechno musim delat v nouzovem rezimu

Ked mas notebook tak instaluj ovladace rucne z webu vyrobcu notebooku, a nic nevypinaj.

Grafika sa vypina v BIOSe, alebo v spravci zariadeni pravy klik zakazat.

P.S. a ten tvoj BSOD vobec nemusi suvisiet s intel grafikou, ale moze suvisiet s tym ze mas srackozdroj apod (ak to je desktop)

Místo nemístné jízlivosti, bys měl vědět, že všechny desky, po vložení dedikované g.karty do slotu, automaticky IGP odpojují, tedy pokud je BIOS v základním nastavení (reset BIOSu)
Což u tebe vypadá, že pokud používáš ovladač z nV pro správný OS Win a ovladač nejde instalovat, tak dedikovaná není jaksi funkční = sedí blbě ve slotu, nemá správně přídavné napájení, je v hajzlu ...........

To nevím, ty u toho sedíš.
Osobně bych dedikovanou nV vyndal ze slotu, reset BIOSu, zapojit monitor do IGP/desky, spustit a dát do pořádku ovladač desky čipset ............ a až toto bude v pohodě na "integrovanou" tak znovu namontit dedikovanou + drát k monitoru, přídavné napájení a instalovat správné ovladače.

Vidis tu tvoju nvidiu vobec v spravci zariadeni? Ak ano tak funguje. Ak ne tak nefunguje.
IGD sa da vypnut v BIOSe (ked ju BIOS z nejakeho zahadneho dovodu nevypol automaticky)

(a sorry nevsimol som si to sede pismo. Zdroj je dostatocny, over si ze mas vsetky dodatocne napajania v grafike)