Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Další HDD, přejmenování oddílů

Dobrý den,
prosím o radu: Na desktopu mám HDD rozdělený na add. C: - systém (Win XP Pro) a E: - data. Rád bych doplnil nový SSD na instalaci Win7 tak, aby byl pojmenován jako C: a aby zůstal původní odd E: opět ozn.jako E:, původní C: po přejmenování např. na F: a zformátování by byl také na data.
Díky za odpovědi komarek7

Vlož nový disk, v instalaci odeber svazek C a z SSD vytvoř nový svazek C..... Ve windowsu pak z nepriděleného místa vytvoř nový svazek apojmenuj si ho jak chceš. Pokud to nezabere tak smola. PS: daleko lépe by se to dělalo ve Win7. XP jsou na to docela hloupé.

Pismena si mozes nastavit jake chces v sprave diskov. Vynimka je systemovy oddiel, ak ho chces mat C:, tak odpoj 2.disk pri instalacii. To je dobre aj z toho dovodu aby si nemal na datovom disku zavadzac, ptz ten potom sformatujes a nenabootujes.