Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Systém nenabíhá

Dobrý den,
mám problém s ntb Dell E6320 W7.
Zapnu počítač a naběhne logo Dell načítání a poté černá obrazovka, po které následuje za 5 sekund restart.Logo Woken vůbec nenaběhne.
Ramky jsem zkoušel jiné,disk jsem vzal z jiného ntb,celý počítač jsem vyčistil,spustil jsem v biosu program Dellu,který by měl zkontrolovat všechny komponenty a podle něj je také vše ok.
W7 jsem také už přeinstaloval. Prosím o radu,již nevím co dál.
Děkuji :)

Asi mas nejake hovadiny zapisane v MBR. Skusil si uz zmazat prve sektory disku killdiskom, cim sa zrusia vsetky oddiely aj MBR, a instalovat Win az potom?
Alebo pouzit vstavane recovery?

Vseobecne moze byt vadne cokolvek na MB. V takych pripadoch sa odpaja vsetko vcetne nejakych PCIe kariet, RAM po jednej v roznych slotoch, bez disku ci to vleze na no boot device.

P.S: zabudol som ze skusat to bez baterky.

odesel HDD, jeste můžes pouzit poslední záchranu-jestli je chyba na zacátku disku-snad, tak pred instalaci vytvor 2 oddily, ale s tím prvním se rovnou rozluč .... pred instalací ten první zrus a nech ten druhej jak primarní a instaluj to na nej-ztratis mrdu kapacity disku ale aspon to chvilu pojede nez si sezenes novej