Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Harddisk

Zdravím, v poslední době mám problémy s harddiskem, celkem často se mi stává že se mi začne z ničeho nic freezovat komp a to mám zaplý třeba jen chrome... když otevřu správce úloh tak mi hdd běží na 99%. MŮJ HDD: ST31000528AS ... Stáhnul jsem HD tune a udělal jsem error scan, ale žádný error nenašel, jen v záložce health mi ukazuje dva warningy (viz. screen).
No ale hlavní důvod proč sem píšu je ten že bych si chtěl do pc přikoupit druhý hdd a to nějaké ssd, jelikož jsem četl a slyšel samé dobré recenze a doufám, že by mi to pomohlo zlepšit výkon pc. Už jsem si i nějaké vybral, ale mám starší základovku: MSI 2A9C a potřeboval bych poradit zda mi do ní půjde zapojit 2.5" SATA III disk.

vybírám jeden z těchto tří ssdček:
http://www.alza.cz/samsung-850-evo-250gb-d2288264. htm#recenze
http://www.alza.cz/kingston-hyperx-3k-ssd-240gb-d3 19802.htm#recenze
http://www.alza.cz/intel-530-240gb-ssd-bulk-d45606 9.htm#recenze

Můj PC:
GPU: GeForce GTX 460
Procesor: Intel Core i5 CPU 750 @ 2.67GHz
RAM: 4Gb
Zakl deska: MSI 2A9C
HDD: ST31000528AS
Win: 8.1 Pro

Díky za odpověď. :-)

SSD nekupuj,je malý a drahý. Budeš mít časem problémy s místem a další problémy na sebe nenechají dlouho čekat. Kup si dva třeba 2TB a máš vystaráno. Je pro tebe fakt důležité,že systém nastartuje velmi rychle ? Jinou výhodu to už nemá. Kdo tvrdí něco jiného,kecá.

@sakraforte: Stahnul jsem SeaGate, udělal short test, ale opět žadnej error.
@cipajz: jojo, chci si tam hodit jen system a popř. nějakou gamesu a tenhle starej co teď mám si nechám jen na data atd.

Jinak díky za rady, ale stále jsem nezjistil zda mi půjde zapojit SATA III disk do me základovky.