Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení NTB displeje k PC

Zdravím. Zbyl mi po starším notebooku 15" displej s rozlišením 1366x768. Napadlo mě, jestli neexistuje nějaký převodník LVDS - DVI, přes který bych mohl displej připojit k PC. Je něco takového? Za rozumnou cenu? Nebo o tom nemá cenu ani přemýšlet?
Díky.

Díky. Jen jsem si všiml, že ten kit řeší i napájení podsvětlení displeje, ale z toho mého vede pouze jeden kabel s jedním kontektorem. V něm je asi nějak proprietárně řešeno i napájení. Asi by to chtělo displej úplně rozebrat (vyjmout z plastového víka).

Upřesnění: z displeje vede kabel označený jako LCM CABLE (1 channel).