Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pomůže vůbec výměna procesoru?

Zdravim,

jakým procesorem z listu byvh si nejvíce pomohl, ale lze ho vůbec dnes sehnat? Mnoho z vypsaných již nikdo neprodává. Zajímavý je třeba 6ti jádrovy Phenom.., Ale mělo by to vubec smysl? Momentálně ta mám Athlon X2 2.93GHz. Deska má sloty DDR2 ale to by neměl byt až tak omezující faktor. Nejde mi až tak o hry ale spíše o výpočetní výkon pri konverzi videa a pod. Grafika GF 9500GT. Nebo mám stařečka nechat tak jak je a pozdeji koupit rovnou něco nového.

Díky

http://www.asus.com/cz/Motherboards/M4N78AM/HelpDe sk/
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Okay. Tak pokud bych bral novej procesor, vezmu urcite phenoma. Myslim ze by to mohlo byt znat.

jinak jsem projizdel bios kvuli numloku a narazil jsem i na cosi jako pretaktovani. Nabidlo mi to 3,5 a 7 %. Vyzkousel jsem to a pc bezi teploty asi +5-10 stupnu. Vratil jsem to zpet jelikoz je to zrejme naprosto zbytecne